Šok na Poljudu

Dinamo do 70. gubio s 0:2, slavio u sudačkoj nadoknadi!

Sport / Nogomet | 31. 08. 2014. u 19:10 S. M.

Tekst članka se nastavlja ispod banera

U susretu sedmoga kola domaćeg nogometnog prvenstva Dinamo je na Poljudu pred 16.000 gledatelja pobijedio Hajduk 3:2, iako je do 70. minute gubio 0:2.

Hajduk je do 70. minute vodio 2-0 golovima Sušića (8) i Milića (40), no 'modri' su uspjeli okrenuti rezultat. Čop je u 71. minuti smanjio, a potom u 90. i izjednačio. Pobjednički pogodak za goste zabio je Henriques u četvrtoj minuti sudačke nadoknade. Za sva tri gola Dinama asistirao je Soudani.