Gosti oštećeni?

GOŠK skinuo još jedan veliki skalp: Široki pao u Gabeli

Sport / Nogomet | 13. 08. 2017. u 17:22 D.L.

Tekst članka se nastavlja ispod banera

Nogometaši GOŠK-a pobijedili su Široki Brijeg 2:1 u utakmici 4. kola Premijer lige BiH.

Domaći su poveli nakon eurogola Marka Mišića u 53. minuti, a na 2:0 povisio je Mile Pehar u 61. minuti. Jedini pogodak za goste zabio je Wagner u 92. minuti susreta. Bio je to Brazilčev 121. pogodak u Premijer ligi BiH.

Sudac Dragan Petrović propustio je dosuditi čak tri jedanaesterca za Širokobriježane. Prva sporna situacija dogodila se u 31. minuti kada je braniča GOŠK-a prilikom primanja lopta pogodila u ruku. U 45. minuti slična situacija, branič domaćih bio je na podu, a lopta mu se odbila od obje ruke, no sudac je previdio i tu situaciju.

Treća sporna situacija, i ponovno je ruka bila u pitanju, dogodila se u 90. minuti.

U 68. minuti Ivan Krstanović je dobio izravni crveni karton zbog udaranja protivničkog igrača te je Široki do kraja imao težak zadatak.

Novopečeni premijerligaš iz Gabele stigao je do druge uzastopne pobjede.