Jedna boca 'pokosila' tri igrača Barcelone

Sport / Nogomet | 22. 10. 2016. u 19:20 Z.S.

Tekst članka se nastavlja ispod banera

Barcelona je teškom mukom izborila pobjedu protiv Valencije na Mestalli.

Završilo je 3:2 za Katalonce, ali igrači Luisa Enriquea su opet pokazali kakav 'padavičarski' potencijal stanuje među njima.

Naime nakon Messijevog gola za pobjedu nekoliko igrača Barce se zagrlilo kako bi proslavili pogodak virijedan 3 boda.

U tom trenutku iz publike je doletjela boca vode koja je pogodila Neymara u glavu. Potez je to neodgovornog navijača Valencije koji je za svaku osudu, ali za osudu je i ono što su napravili igrači Barcelone.

Boca je u glavu pogodila samo Neymara ali kad su to vidjeli Suarez i Mascherano i oni su se primili za glavo glumeći teške bolove.

Barcelona je povela u 22. minuti pogotkom Messija, domaći su početkom drugog poluvremena uspjeli preokrenuti golovima Munira El Haddadija u 52. i Rodriga u 56. minuti da bi na 2:2 izjednačio Luis Suarez u 62.

Rezultat se nije mijenjao do sudačke nadoknade kada je Suarez srušen u kaznenom prostoru domaćih, a Messi uspio s bijele točke osigurati tri boda gostima.