Luda završnica u Kaknju

Karačić: Imali smo sve u svojim rukama, a onda smo upropastili stvar

Sport / Nogomet | 28. 08. 2016. u 17:19 D.L.

Tekst članka se nastavlja ispod banera

Široki Brijeg je porazom od Mladosti prekinuo svoju mini-seriju od dvije pobjede.

"Nejasno mi je kako pravimo ovakve kardinalne greške. Mladost je zasluženo slavila, a mi smo joj to omogućili. Imali smo sve u svojim rukama, a onda smo upropastili stvar", rekao je nakon utakmice vidno iznenađeni Branko Karačić.

Podsjećamo, Široki Brijeg je vodio s 1:0 pogotkom Wagnera iz 73. minute, a onda se u 75. minuti dogodio trenutak koji je prelomio utakmicu.

Vratar Soldo je napravio katastrofalnu pogrešku kada je ispustio loptu, pa je Mladost došla do poravnanja nakon čega su domaći do kraja susreta iz jedanaesterca u 85. minuti osigurali pobjedu, a samo minutu nakon toga postigli su i svoj treći pogodak.