Novi uspjeh

Kristina Ćorić srebrna na prvenstvu Hrvatske

Sport / Flash | 22. 12. 2014. u 19:13 S. M.

Tekst članka se nastavlja ispod banera

U subotu se u Rijeci održalo prvenstvo Hrvatske u karateu za mlađe seniore i mlađe seniorke. Na turniru je nastupila predstavnica karate kluba Zrinjski Kristina Ćorić.

U kategoriji mlađih seniorki -55 kilograma, Kristina je već u prvom kolu naletjela na aktualnu prvakinju Balkana Saru Siddiqui koju je u dramatičnoj borbi pobijedila sa 3-2. U drugom i trećem kolu bez većih problema i primljenog poena Kristina dolazi do finala.

U finalu gubi na preglašavanje sudaca nakon što je borba završila 0-0 te za dlaku ostaje bez nastupa na Europskom prvenstvu u Zurichu. Slijede pripreme za seniorsko državno prvenstvo koje se održava 14.2.2015. godine u Zagrebu.

Ovome treba dodati da je i drugi član karate kluba Zrinjski Marko Opančar već treću godine zaredom nastupio za ekipu Hrvatskog Dragovoljca iz Zagreba i osvojio treće mjesto i brončanu medalju