taekwondo

Mostarski Cro Star izborio se za pet medalja

Sport / Flash | 07. 02. 2016. u 11:08 K.K.

Tekst članka se nastavlja ispod banera

U subotu je mostarski taekwondo klub Cro Star započeo novu natjecateljsku sezonu. U Vrbovcu, kod Zagreba, održao se jaki međunarodni taekwondo turnir M2-Open, na kojem je nastupilo 550 natjecatelja iz 8 zemalja.

Mostarski Cro Star se izborio za 5 medalja: zlato, srebro i 3 bronce.

Zlato je osvojio Luka Bevanda, koji je proglašen i najboljim dječakom kluba za 2015. godinu. Pored zlatne medalje, na listi najboljih natjecatelja u Vrbovcu, Luka je u konkurenciji 50 dječaka zauzeo 2. mjesto, a od prvoplasiranog ga je dijelio samo bod.

Srebro je osvojio Hrvoje Marijanović, koji je još i aktualni državni prvak u svojoj kategoriji. Broncu su osvojili Luka Penavić i Nika Tomić (2 bronce).David Marijanović je imao izvrsnu pobjedu, no to mu nije bilo dovoljno za medalju.

Kraljem veljače će se u Vogošći u organizaciji Taekwondo saveza Bosne i Hercegovine održati seminari za trenere i suce, a nakon toga sportaši Cro Stara, kojeg vodi trenerica Klaudia Marić, nastavljaju s turnirima.