Pripremna

Plemići u Mostaru sredili Lavove

Sport / Nogomet | 24. 06. 2017. u 17:39 S.K.

Tekst članka se nastavlja ispod banera

U drugoj provjeri u pripremama za novu sezonu Zrinjski je pobijedio novog premijerligaša, GOŠK (1:0).

Nakon sigurne pobjede (6:0) protiv Tomislava u Tomislavgradu, Mostarci su danas Pod Bijelim brijegom sredili Gabeljane.

Stručni stožer Plemića opet je koristio 22 igrača, odnosno različite sastave u prvom i drugom poluvremenu, a jedini pogodak na utakmici postigao je Nardin Mulahusejnović, koji je ovog ljeta stigao u klub.

U prvom poluvrijemenu Blaž Slišković na teren je poslao sljedeće igrače: Pirić, Galić, Jakovljević, Katanec, Stojkić, Jamak, M. Ćavar, Jazvin, Bilbija, Todorović, Kajkut.

U nastavku su za prvaka zaigrali: Trifković, Barić, Laštro, Lučić, Šetka, Vulić, D. Ćavar, Filipović, Mulahusejnović, Hajdarević, Mrkaić.

Bez minutaže su u redovima Zrinjskog ostali vratari Bandić i Kozić te Ćosić, Čirjak, Kukoč, Kobiljar i Jović.

Mostarci će do kraja mjeseca odraditi još dvije utakmice - protiv Cibalije (27.6., Tomislavgrad) i Viteza (30.6., Tomislavgrad).